Startlijsten 2022

 

 

____________________________________________________

 

Dressuur wedstrijd 22 juli  startlijst

VOORLOPIGE STARTLIJST 22-07-2022 RSV AXEL
Pony’s klasse B 1e proef
Ring 1
tijd Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging
16:45 Charlotte David Quanto B C 20 Kleppertjes, PC.
16:53 Maité Wiemeersch Hera van ’t Kapelleken B C 20 Luctor Et Emergo, PC.
Pony’s klasse L 1e proef
Ring 1
tijd Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging
17:00 Nivi Anthonis Islyn Capten L1 B 24 Hulst, PC.
17:08 Jasmijn Meusen Victor L1 E 24 Luctor Et Emergo, PC.
17:15 Milou La Heijne Sydney L1 C 24 Kleppertjes, PC.
Pony’s klasse M 1e proef
Ring 1
tijd Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging
17:23 Lois Audenaert Heike M1 B 32 Kleppertjes, PC.
17:31 (HC) Demi la Heijne (HC) Pronk Stables Five Star M1 D 32 Kleppertjes, PC.
Paarden klasse B 1e proef
Ring 1
tijd Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging
17:38 Jannice Hersisia Nady-Lony B P 20 Vosseruiters, RV. De
17:46 (HC) Maudi Baas (HC) Limited Edition B P 20 Oranjeruiters, RV.
17:53 Marilène de Putter Pirata B P 20 Oranjeruiters, RV.
18:01 Wendy Bilterijst Nobody’s Perfect WT B P 20 Oranjeruiters, RV.
Paarden klasse L 1e proef
Ring 1
tijd Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging
18:08 Amber Sneek Ascalina DH Z L2 P 28 Luctor Et Emergo, RV.
18:16 Diana Mieras Baarzen’s Trevolta L2 P 28 Luctor Et Emergo, RV.
18:23 Evelien De Bue L’Etoile Van De Wilgenhoeve L2 P 28 West-Zeeuws Vlaanderen, RV.
18:31 Sabrina Verpraet K-Liber VHK L2 P 28 Haringruiters, RV.
18:38 Femke van Houcke Susy L2 P 28 Oranjeruiters, RV.
18:46 Mireille Schaaf – Ravestijn Carice L2 P 28 Oranjeruiters, RV.
18:53 Kurt Stevens Fausto ter kwincke L2 P 28 Oranjeruiters, RV.
19:01
19:08 Linsey Plasschaert Grease-Strona L1 P 24 Oranjeruiters, RV.
19:16 Myrthe de Loos Nalitte Z L1 P 24 Hulst, RV.
19:23 Tom De Jonge Floris L1 P 24 Scheldestad, RSV. De
Paarden klasse M 1e proef
Ring 1
tijd Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging
19:30 Jorien Muilwijk Fivando M1 P 32 Luctor Et Emergo, RV.
19:38 Manon Van de Wege Black Bandith M1 P 32 Oranjeruiters, RV.
19:45 Viooltje Lebuf Karaat Coolhorses M2 P 36 Oranjeruiters, RV.
19:53 Maudi Baas Big Boy M2 P 36 Oranjeruiters, RV.
20:00 Amber Sneek Kriannelina M1 P 32 Luctor Et Emergo, RV.
20:08 ring vergroten (15 min.)
Paarden klasse Z 1e proef
Ring 1
tijd Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging
20:23 Bo De Muynck Knapperd Z1 P 40 Weelruiters, RV.
20:31 Talitha De Jonge Dancer Z1 P 40 Honteruiters, RV.
20:38 Hanka Jongman Kimble Z1 P 40 Oranjeruiters, RV.
20:46 Saskia De Schepper – De Koster Doretta B Z1 P 40 Honteruiters, RV.
20:53 Esmee Dobbelaar Jaguar De Peru Z2 P 44 Oranjeruiters, RV.
21:01 Naomi Boogaard Guusje Z2 P 44 Luctor Et Emergo, RV.
Pony’s klasse L 2e proef
Ring 2
tijd Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging
17:15 Nivi Anthonis Islyn Capten L1 B 25 Hulst, PC.
17:23 Jasmijn Meusen Victor L1 E 25 Luctor Et Emergo, PC.
17:30 Milou La Heijne Sydney L1 C 25 Kleppertjes, PC.
Pony’s klasse M 2e proef
Ring 2
tijd Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging
17:38 Lois Audenaert Heike M1 B 33 Kleppertjes, PC.
17:46 (HC) Demi la Heijne (HC) Pronk Stables Five Star M1 D 33 Kleppertjes, PC.
Paarden klasse B 2e proef
Ring 2
tijd Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging
17:53 Jannice Hersisia Nady-Lony B P 21 Vosseruiters, RV. De
18:01 Margretha Netten Elvis Presley B P 21 Luctor Et Emergo, RV.
18:08 Marilène de Putter Pirata B P 21 Oranjeruiters, RV.
18:16 Wendy Bilterijst Nobody’s Perfect WT B P 21 Oranjeruiters, RV.
Paarden klasse L 2e proef
Ring 2
tijd Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging
18:23 Amber Sneek Ascalina DH Z L2 P 29 Luctor Et Emergo, RV.
18:31 Diana Mieras Baarzen’s Trevolta L2 P 29 Luctor Et Emergo, RV.
18:38 Evelien De Bue L’Etoile Van De Wilgenhoeve L2 P 29 West-Zeeuws Vlaanderen, RV.
18:46 Sabrina Verpraet K-Liber VHK L2 P 29 Haringruiters, RV.
18:53 Femke van Houcke Susy L2 P 29 Oranjeruiters, RV.
19:01 Mireille Schaaf – Ravestijn Carice L2 P 29 Oranjeruiters, RV.
19:08 Kurt Stevens Fausto ter kwincke L2 P 29 Oranjeruiters, RV.
19:16
19:23 Linsey Plasschaert Grease-Strona L1 P 25 Oranjeruiters, RV.
19:31 Myrthe de Loos Nalitte Z L1 P 25 Hulst, RV.
19:38 Tom De Jonge Floris L1 P 25 Scheldestad, RSV. De
Paarden klasse M 2e proef
Ring 2
tijd Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging
19:45 Jorien Muilwijk Fivando M1 P 33 Luctor Et Emergo, RV.
19:53 Manon Van de Wege Black Bandith M1 P 33 Oranjeruiters, RV.
20:00 Viooltje Lebuf Karaat Coolhorses M2 P 37 Oranjeruiters, RV.
20:08 Maudi Baas Big Boy M2 P 37 Oranjeruiters, RV.
20:15 Amber Sneek Kriannelina M1 P 33 Luctor Et Emergo, RV.
20:23 ring vergroten (15 min.)
Paarden klasse Z 2e proef
Ring 2
tijd Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging
20:38 Bo De Muynck Knapperd Z1 P 41 Weelruiters, RV.
20:46 Talitha De Jonge Dancer Z1 P 41 Honteruiters, RV.
20:53 Hanka Jongman Kimble Z1 P 41 Oranjeruiters, RV.
21:01 Saskia De Schepper – De Koster Doretta B Z1 P 41 Honteruiters, RV.
21:08 Esmee Dobbelaar Jaguar De Peru Z2 P 45 Oranjeruiters, RV.
21:16 Naomi Boogaard Guusje Z2 P 45 Luctor Et Emergo, RV.